PROGRAMMA

Wedstrijdprogramma F1

 

Datum Tijd Thuis team Uit team Accommodatie
7-4-2018 11:00 Westfriesland/SEW F3 D.W.O.W. F1 S.E.W. de Dres
21-4-2018 10:00 Z.A.P. F2 D.W.O.W. F1 ZAP – H.V. ZAP
13-5-2018 14:00 D.W.O.W. F1 J.H.C. F1 DWOW
26-5-2018 14:00 Lacom ’91 F1 D.W.O.W. F1 Lacom’91
3-6-2018 15:00 D.W.O.W. F1 Maedilon/VZV F2 DWOW
10-6-2018 10:00 KSV F2# D.W.O.W. F1 KSV – De Kruising


Wedstrijdprogramma E1

Datum Tijd Thuis team Uit team Accommodatie
7-4-2018 11:40 J.H.C. E1 D.W.O.W. E1# JHC – Sportpark Julianadorp
15-4-2018 12:00 D.W.O.W. E1# D.E.S. E1 DWOW
22-4-2018 11:40 D.S.O. E1 D.W.O.W. E1# DSO – De Dogger
13-5-2018 11:00 D.W.O.W. E1# Hugo Girls E1# DWOW
27-5-2018 12:50 Geel Zwart E1# D.W.O.W. E1# Geel Zwart – Sportcomplex Geel Zwart
3-6-2018 12:00 D.W.O.W. E1# Schagen E1 DWOW
10-6-2018 12:10 Niedorp E1 D.W.O.W. E1# Niedorp -Sportcomplex Nieuwe Niedorp


Wedstrijdprogramma E2

Datum Tijd Thuis team Uit team Accommodatie
8-4-2018 10:40 Koedijk E1# D.W.O.W. E2# Koedijk – Sportcomplex Koedijk
15-4-2018 13:00 D.W.O.W. E2# Hollandia T E2# DWOW
21-4-2018 12:00 Tornado E1# D.W.O.W. E2# Tornado – De Kabel
13-5-2018 12:00 D.W.O.W. E2# Vrone E2 DWOW
26-5-2018 10:00 Tonegido E1 D.W.O.W. E2# Tonegido – Sportcomplex Tonegido
3-6-2018 13:00 D.W.O.W. E2# J.H.C. E3# DWOW
10-6-2018 10:00 DSS E3 D.W.O.W. E2# DSS Assumburg Heemskerk


Wedstrijdprogramma E3

Datum Tijd Thuis team Uit team Accommodatie
8-4-2018 09:45 Koedijk E2 D.W.O.W. E3 Koedijk – Sportcomplex Koedijk
15-4-2018 14:00 D.W.O.W. E3 Hollandia T E3 DWOW
21-4-2018 12:00 Tonegido E2 D.W.O.W. E3 Tonegido – Sportcomplex Tonegido
13-5-2018 13:00 D.W.O.W. E3 Schagen E5 DWOW
26-5-2018 11:00 KSV E4 D.W.O.W. E3 KSV – De Kruising
3-6-2018 14:00 D.W.O.W. E3 Schagen E4 DWOW
9-6-2018 11:30 Tornado E2 D.W.O.W. E3 Tornado – De Kabel


Wedstrijdprogramma D1

Datum Tijd Thuis team Uit team Accommodatie
7-4-2018 11:30 S.C. Dynamo D2 D.W.O.W. D1# Dynamo Sportpark
15-4-2018 10:00 D.W.O.W. D1# J.H.C. D2 DWOW
22-4-2018 10:50 D.S.O. D2# D.W.O.W. D1# DSO – De Dogger
13-5-2018 10:00 D.W.O.W. D1# Petten D1# DWOW
26-5-2018 10:00 KSV D3 D.W.O.W. D1# KSV – De Kruising
3-6-2018 10:00 D.W.O.W. D1# Kleine Sluis D1 DWOW
10-6-2018 13:00 Schagen D2 D.W.O.W. D1# Schagen


Wedstrijdprogramma B1

8-4-2018 11:15 Westfriezen DB3 D.W.O.W. DB1 Westfriezen – ’t Krijt
15-4-2018 11:00 D.W.O.W. DB1 Hugo Girls DB2 DWOW
22-4-2018 12:00 Wijk aan Zee DB1 D.W.O.W. DB1 Wijk aan Zee – Doolhof
27-5-2018 12:00 Commandeur/VVW DB2 D.W.O.W. DB1 VVW – Sportcomplex De Westrand
3-6-2018 11:00 D.W.O.W. DB1 De Blinkert DB1# DWOW
10-6-2018 11:05 Spartanen DB2# D.W.O.W. DB1 Spartanen


Wedstrijdprogramma Dames 1

 

Datum Tijd Thuis team Uit team Accommodatie
9-4-2018 19:30 Kleine Sluis DMW2 D.W.O.W. DMW1 Kleine Sluis – S.V. Kleine Sluis
19-4-2018 20:00 D.W.O.W. DMW1 Hollandia T DMW1 DWOW
25-4-2018 20:00 Geel Zwart DMW3 D.W.O.W. DMW1 Geel Zwart – Sportcomplex Geel Zwart
17-5-2018 20:00 D.W.O.W. DMW1 D.S.O. DMW1 DWOW
28-5-2018 19:30 Tonegido DMW2 D.W.O.W. DMW1 Tonegido – Sportcomplex Tonegido
7-6-2018 20:00 D.W.O.W. DMW1 D.S.O. DMW2 DWOW
11-6-2018 19:00 Zwaluwen K DMW1 D.W.O.W. DMW1 Zwaluwen K, de Caegh